PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

DESIGN THINKING - Jak tworzyć produkty, które klienci pokochają?

DESIGN THINKING - Jak tworzyć produkty, które klienci pokochają?

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty poświęcone tworzeniu innowacyjnych produktów, które odbędą się w dniach 26-27 listopada 2018,   w godz. 8.30 -15.30 w sali konferencyjnej Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej ( sala 21,  II piętro), ul. Smoluchowskiego 48, 50-372 Wrocław.

 

Cel warsztatów:

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się czym jest Design Thinking, z jakich elementów się składa, jak dobrze go przeprowadzić i dlaczego korzystają z niego takie firmy jak Apple, Google, Shimano czy...Browar Łomża.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję poznać podejście i narzędzia Design Thinking, które są pomocne  w tworzeniu innowacyjnych produktów, usług i strategii działania lub ich ulepszenie w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb  klientów i użytkowników.

 

Termin: 26 - 27 listopada 2018r.

 

Organizator: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Enterprise Europe Network

 

Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, sala seminaryjna nr 21 (II piętro), ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu

 

Program warsztatów

 

Adresaci warsztatów:

Warsztaty adresowane są do  mikro, małych i średnich przedsiębiorców (firmy produkcyjne i usługowe) z Dolnego Śląska, przede wszystkim  do osób, które dotychczas nie miały kontaktu z metodyką Design Thinking i które są gotowe uczestniczyć w całym cyklu szkoleniowym tj. w obydwu dniach (26-27 listopada 2018 r.).

 

Ekspert:

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski - Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA, Kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, metodyk i trener design thinking w SHOPA Design and Strategy w Bydgoszczy w ramach której szkolił i wdrażał metodykę design thinking w takich instytucjach jak Komisja Europejska, Sokołów S.A., NOKIA, PLAY, Nomax Trading czy PGE Energetyka.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania warsztatami organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przyjęcia wyłącznie 1 osoby z danej firmy. 

 

Zgłoszenie udziału:

Zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres WCTT: anna.pytel@pwr.edu.pl w terminie do 20 listopada 2018r.