PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Oferty międzynarodowej współpracy biznesowej

Oferty międzynarodowej współpracy biznesowej

Jako ośrodek Enterprise Europe Network poszukujemy dla Państwa partnerów handlowych i technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi tłumaczeniami ofert z naszej bazy.

Jak korzystać z bazy ofert?

  1. Pobierz oferty w formacie PDF  z ostatniego miesiąca.
  2. Możesz także odszukać interesujące Ciebie oferty w bazie ofert baza ofert tłumaczonych na j. polski z ostanich 6 miesięcy (lub w anglojęzycznej bazie wszystkich ofert pod tym linkiem).
  3. Zapisz numery referencyjne interesujących Ciebie ofert.
  4. Poniżej przejdź do formularza kontaktu, wpisz wybrane numery ofer, podaj swoje dane, wskaż najbliższy Twojej lokalizacji ośrodek sieci EEN i prześlij formularz.
  5. Konsultant z wskazanego ośrodka skontaktuje się z Tobą w celu przekazania szczegółów oferty oraz sposobu nawiązania kontaktu z kontrahentem.

 

UWAGA: Gdyby wśród naszych ofert nie znalazły się takie, którymi jesteście Państwo zainteresowani, zawsze możecie poprosić naszych konsultantów, by poszukali ofert wg Państwa kryteriów. Zapraszamy do kontaktu również wtedy, jeśli chcecie Państwo stworzyć własne profile ofert międzynarodowych promowane przez sieć Enterprise Europe Network. Korzystanie z usług Enterprise Europe Network jest bezpłatne.

2017

 

2016

 

2015