PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Successful R&I in Europe

Successful R&I in Europe

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji "Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event", która odbędzie się  w dniach 15-16 marca 2018r. w Düsseldorfie. 

 

Dziewiąta edycja konferencji "Successful R&I in Europe" będzie poświęcona poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej.

 

 

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: 


  • teleinformatyki, 
  • nanotechnologii/materiałów, 
  • energii,
  • zrównoważonej gospodarki, 
  • nauk o życiu,
  • transportu.

 

Na sesjach głównych będą prezentowane udane projekty i zakończone już, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

 

Poprzednia edycja konferencji zgromadziła 360 uczestników.

 

Na imprezie spotkają się uczeni i firmy z: Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.

 

Termin rejestracji: do 7 marca 2018r.

 

Więcej informacji: http://horizon2020.zenit.de/en/event/successful-ri-in-europe-2018-new-15032018/ 

 

Ulotka do pobrania

 

Koszt: Osoby, które chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. "Call for Presentations" do 20 lutego. Uczestnicy, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą mieli zapewniony bezpłatny udział w konferencji. Opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosić 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

 

Osoby zainteresowane udziałem w iprezie prosimy o kontakt ze współorganizatorem ze strony WCTT:

Marcin Jabłoński
tel.: 71 320 43 39
e-mail: marcin.jablonski@pwr.edu.pl