PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

XIII Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze 2019

XIII Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze 2019

Zapraszamy dolnośląskie firmy na Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze oraz na misję gospodarcza na międzynarodowe targi Intec (Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji) oraz Zuliefermesse (Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie) do Lipska,  w dniach 6-7.02.2019.

 

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki oraz Saksońskim Ministerstwem Gospodarki, Pracy i Transportu we współpracy z Wrocławskim Centrum Transferu Technologii, po raz trzynasty organizuje Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2019 roku w Lipsku (Niemcy) w ramach targów Intec (Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji) oraz Zuliefermesse (Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie). Przyszłoroczne forum odbędzie się pod hasłem „Kooperacja. Digitalizacja. Nowe technologie produkcji bez granic”.

 

Program forum obejmować będzie część prelekcyjną, podczas której wystąpią przedstawiciele nauki i biznesu z Dolnego Śląska, Saksonii, Czech i Rumuniu, business speed dating oraz zorganizowane zwiedzanie targów Intec/ Zuliefermesse. 

 

UMWD pokrywa koszty transportu i biletów na targi. Po Państwa stronie leży opłata za nocleg (ok. 55 euro/osoby), ewentualne koszty ubezpieczenia i dodatkowego wyżywienia (poza uwzględnionym w programie).


 

Program forum

 

W przypadku zainteresowania prosimy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami UMWD: z panią Aleksandrą Szwają, tel. 71 770 45 80, e-mail: aleksandra.szwaja@dolnyslask.pl lub panem Krzysztofem Hodunem, tel. 71 776 94 63, e-mail: krzysztof.hodun@dolnyslask.pl

 

Z ramienia WCTT osoba odpowiedzialną jest pan Marcin Haremza m.haremza@wctt.pl, tel. 71-320 41 94