PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Współpraca na zagranicznych rynkach

Jeśli zamierzasz rozpocząć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych i wiarygodnych partnerów. Enterprise Europe Network pomoże Ci ich znaleźć. Stale aktualizowane bazy danych sieci zawierają tysiące profili przedsiębiorstw z całej Europy. Potencjalnych partnerów możesz spotkać osobiście na organizowanych przez nas misjach gospodarczych i spotkaniach kooperacyjnych.

Baza danych naszej sieci co tydzień zwiększa się o setki nowych profili, dlatego jest jedną z największych tego typu baz na świecie. Jeśli skontaktujesz się z jednym z naszych konsultantów, będziemy mogli zamieścić w niej także Twoją ofertę. Będziemy też powiadamiać Cię o nowych propozycjach współpracy dla Twojej firmy.


Poznaj nowych partnerów biznesowych

Organizujemy również misje gospodarcze i spotkania kooperacyjne w całej Europie. Możesz na nich osobiście spotkać potencjalnych partnerów, z którymi możesz rozpocząć współpracę. Sporządzimy dla Ciebie plan spotkań z interesującymi Cię partnerami, pomożemy się do nich odpowiednio przygotować. Spotkania tego rodzaju mają zazwyczaj miejsce przy dużych imprezach targowych i branżowych.

 

Niezależnie od tego w jaki sposób znajdziesz nowych partnerów biznesowych, możesz liczyć na nasze wsparcie w trakcie całego procesu – od początkowego kontaktu do negocjacji warunków współpracy.

 

Współpracę międzynarodową można nawiązać łatwiej, niż myślisz - zapraszamy do kontaktu.