PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network


Enterprise Europe Network jest międzynarodową siecią wsparcia nowoczesnego biznesu. Dzięki finansowaniu z Komisji Europejskiej także polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać ze specjalistycznych i innowacyjnych usług.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

  • Szukasz zagranicznych partnerów handlowych lub technologicznych? Jeśli zamierzasz rozpocząć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych i wiarygodnych partnerów i kontrahentów. Pomożemy Ci ich znaleźć. Więcej »

  • Szukasz dostępu do dodatkowych funduszy na rozwój przedsiębiorstwa? Wiele firm, również MŚP nie posiada odpowiednich środków, aby efektywnie wykorzystać innowacyjne pomysły lub technologie. Wymagają one wówczas dofinansowania ze źródeł zewnętrznych. Informujemy o możliwych rozwiązaniach finansowych dostępnych na rynku lokalnym oraz na terenie UE. Więcej »

  • Zastanawiałeś się, jakie przepisy i standardy dotyczą Twojej działalności na międzynarodowych rynkach? My to wiemy. I chętnie się nią podzielimy. Więcej »

  • Planujesz prace badawczo-rozwojowe? Udział w finansowanym ze środków unijnych projekcie badawczym jest doskonałym sposobem zwiększenia konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa. Wiemy jak przystąpić i prowadzić takie projekty. Więcej »

  • Poszukujesz nowych technologii?Jeśli myślisz o rozwoju swojej działalności, potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań. Dlatego możemy Ci pomóc. Nawet, jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych oczekiwań. Więcej »

  • Własność intelektualna i patenty? To nie problem. Pomożemy Ci ochronić i wykorzystać potencjał technologiczny i wiedzę Twojej firmy. Więcej »

  • Spotykasz trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej? Masz problemy z dostosowaniem się do wymogów lokalnych przepisów? Powiedz nam o tym, a my przekażemy Twoją opinię Komisji Europejskiej. Więcej »

 

Jak działamy

 

Więcej informacji: 

 

 

O Enterprise Europe Network

Strona Enterprise Europe Network w zachodniej Polsce

Oferty współpracy biznesowej Enterprise Europe Network

Kontakt z Enterprise Europe Network