Rodzinny czas w Nurt Club na Pojezierzu Brodnickim

Chciałbyś miło spędzić czas z rodziną, jednak brakuje ci miejsca, w którym znajdziesz atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci? To dylemat znany wielu rodzicom. Na szczęście, ich potrzeby zaczynają wreszcie być dostrzegane.

Przestrzeń przyjazna rodzinom

Z myślą o dzieciach i dorosłych w samym centrum Brodnicy utworzono Nurt Club – dostępne w nim atrakcje są odpowiedzią na wszystkie wasze oczekiwania! Zastanówmy się bowiem, co powinno znaleźć się w miejscu przyjaznym dla rodzin?

  1. Bogate menu. Niegdyś upierano się, że dzieci to wyjątkowo wybredni konsumenci. Faktycznie, zdarzają się wśród nich niejadki, jednak bardzo często właściciele restauracji nie orientują się w gustach najmłodszych klientów. Dlatego restauracja Nurt Club oferuje swoim gościom ulubione dziecięce dania, dostosowane wielkością do ich potrzeb i możliwości. Spaghetti, frytki i burgery zrobią nie tylko dobre wrażenie wizualne na twoich pociechach, ale także dostarczą im zdrowej energii. Rodzice mogą natomiast wybierać spośród zróżnicowanych potraw mięsnych i roślinnych.
  2. Kącik zabaw dla dzieci. Zaspokoi on kreatywne potrzeby najmłodszych, a także pozwoli na chwilę wytchnienia rodzicom.
  3. Przyjazna obsługa. Odpowie ona na wszystkie pytania dużych i małych gości.
  4. Atrakcyjne wnętrze. W natłoku codziennych obowiązków często brakuje nam czasu przeznaczonego tylko dla rodziny. Kiedy przychodzi weekend, chcemy, aby był on wyjątkowy – wybieramy miejsca cieszące się dobrą opinią, ładnie urządzone i oferujące wiele atrakcji.
  5. Nie bez znaczenia jest także okolica. Pojezierze Brodnickie to idealne miejsce na urlop – spływy kajakowe rzeką Drwęcą, piękny brodnicki rynek, muzeum, zamek, natura… brzmi zachęcająco dla osób w każdym wieku!

Nurt Club – miejsce, które tętni życiem o każdej porze

Co sprawia, że odwiedzając Nurt Club, natychmiast będziesz chciał tam wrócić? To miejsce idealne zarówno na rodzinny obiad, jak i wieczorne tańce i spotkania z przyjaciółmi. Jeśli masz dość zatłoczonych barów i klubów, w których brakuje ci prywatnej przestrzeni, odwiedź wyjątkowe miejsce na mapie Brodnicy i wynajmij jedną z dostępnych sal. Możesz także zarezerwować stolik na lunch, zarówno w gronie rodziny, jak i ten o charakterze biznesowym.

Jeśli zdarzyło ci się już odwiedzić Nurt Club w sezonie jesienno-zimowym, koniecznie daj mu szansę również latem. Ogródek pozwoli ci na zjedzenie posiłku w ciepłych promieniach słońca. Zaraz po obiedzie możesz wybrać się na spacer wzdłuż Drwęcy, a następnie wrócić do klubu w godzinach wieczornych.

Aby nie ominęło cię żadne z wydarzeń organizowanych przez Nurt Club, obserwuj stronę internetową klubu. Znajdziesz na niej kalendarium, uwzględniające zbliżające się koncerty i gościnne występy różnorodnych artystów. 

Pozostałe atrakcje Nurt Club

W brodnickim klubie możesz bez przeszkód zorganizować firmowe spotkanie, rodzinną uroczystość lub imprezę w gronie znajomych. Właściciele oddadzą do twojej dyspozycji jedną z dostępnych sal, osobisty bar, łazienki i sprzęt muzyczny.

Powiązane posty